Bycie Copywriterem, od czego należy zacząć albo najlepiej jest zaczynać?

Bycie Copywriterem, od czego należy zacząć albo najlepiej jest zaczynać?

Jeżeli chcesz się zawodowo tym zajmować (spełniać), czyli codziennie zajmować się tworzeniem- kreowaniem tekstów powinieneś najpierw zacząć od:

– Rozpocząć współpracę (z Klientem lub firmą): w projektach, epizodycznych
(pojedynczych- niewielkich przedsięwzięć) zadaniach obejmujących swoim zakresem prowadzenie stron internetowych, blogów oraz Social Media, zarówno prowadzenie fanpage na Facebooku, jak i Twitterze, czy Instagramie oraz innych portali społecznościach (Chodzi tutaj m.in. o zdobycie cennego doświadczenia w tej branży).

– Również bardzo dobrym pomysłem (nie zależy od zaawansowania Twojej kariery zawodowej): jest nawiązanie współpracy z platformami (firmami) oferującymi -tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych, oczywiście wybranych przez siebie firm oraz oferowanych przez nie produktów- przedmiotów lub usług.


Ciekawy blog: https://www.sztukanauczania.edu.pl/


Dystrybuowanych oraz sprzedawanych w Internecie za pośrednictwem sieci, np. afiliacyjnych. Jednakże tutaj trzeba uważać na pewne haczyki, które mogą się pojawić podczas współpracy z pewnymi firmami lub portalami, lecz nie zawsze bywają one od razu wyszczególnione, ujęte w regulaminie takiego serwisu.

Dodaj komentarz